Powiat - integracja na rzecz edukacji z pierwszej pomocy


Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, jakie pojawiły się

Na ratunek Szwajcarom - Gimnazjaliści uczą pierwszej pomocy


W niedzielnym wydaniu Kroniki Krakowskiej TVP Kraków (16.03.2014…

Wolontariusze Powiatowej Szkoły Młodych Ratowników uczą pierwszej pomocy w Szwajcarii

Przeszkoliliśmy 3 tysiące chętnych w zakresie pierwszej pomocy!


Otrzymanie kolejnej puli środków z Funduszu Szwajcarskiego…

Previous Next Play Pause

Zapraszamy do zapoznania się z listą szkół podstawowych, które zadeklarowały udział w eliminacjach do Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy.

Szkoły Podstawowe

1.      Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach ul. Pardyaka 26, 32-400 Myślenice

2.      Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach, ul. Żeromskiego 2, 32-400 Myślenice

3.      Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Pcimiu

4.      Szkoła Podstawowa nr 1 w Tokarni im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 32-436 Tokarnia 379

5.      Szkoła Podstawowa w Zasani, Zasań 91, 32-425 Trzemeśnia

6.      Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Stróży

7.      Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha w Skomielnej Czarnej, 32-437 Skomielna Czarna 267

8.      ZPO Szkoła Podstawowa w Jasienicy, Jasienica 48,32-400 Myślenice

9.      Zespół Szkół im. Św Jadwigi Królowej w Krzeczowie Szkoła Podstawowa Krzeczów 174 32-433

10.  Szkoła Podstawowa w Głogoczowie Głogoczów 297, 32-444 Głogoczów

11.  Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu 105,32-415 Raciechowice

12.  Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Rudniku Rudnik, ul. Szkolna 55, 32-440 Sułkowice

13.  Zespół Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce Krzywaczka 41,32-442 Krzywaczka

14.  Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach, Stadniki 148, 32-410 Dobczyce

15.  ZPO Szkoła Podstawowa w Drogini, Droginia 20, 32-400 Myślenice

16.  Zespół Placówek Oświatowych w Kobielniku, Kobielnik 84,32-412 Wiśniowa

17.  Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Skomielnej Białej 32-434 Skomielna Biała 1

18.  Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach, Dziekanowice 66, 32-410 Dobczyce

19.  Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Trzebunia 444, 32-438 Trzebunia

20.  Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce

21.  ZPO w Harbutowicach, Harbutowice 179, 32-440 Sułkowice

22.  Szkoła Podstawowa w Trzemeśni, 32-425 Trzemeśnia 250

23.  Szkoła Podstawowa w Tenczynie, 32-433 Lubień, Tenczyn 171

24.  Szkoła Podstawowa w Kornatce, 32-410 Dobczyce, Kornatka 105

25.  Szkoła Podstawowa w Brzączowicach, 32-410 Dobczyce, Brzączowice 186

26.  Szkoła Podstawowa nr 1 w Stróży, 32-431, Stróża 1

27. Szkoła Podstawowa w Osieczanach, Osieczany 100, 32-400 Myślenice

28.Szkoła Podstawowa w Porębie, Poręba 16, Trzemeśnia 32-425

29. ZPO w Wiśniowej,  Wisniowa 323a, 32-412 Wiśniowa

30. Szkoła Podstawowa w Dobczycach, ul. Parkowa 4, 32-410 Dobczyce

-

 


 

 

 

 

Zadzwoń do nas+48 12 274 97 00
Wyślij nam wiadomość:m.bajer@myslenicki.pl
Odwiedź nasMyślenice, Reja 13