Powiat - integracja na rzecz edukacji z pierwszej pomocy


Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, jakie pojawiły się

Na ratunek Szwajcarom - Gimnazjaliści uczą pierwszej pomocy


W niedzielnym wydaniu Kroniki Krakowskiej TVP Kraków (16.03.2014…

Wolontariusze Powiatowej Szkoły Młodych Ratowników uczą pierwszej pomocy w Szwajcarii

Przeszkoliliśmy 3 tysiące chętnych w zakresie pierwszej pomocy!


Otrzymanie kolejnej puli środków z Funduszu Szwajcarskiego…

Previous Next Play Pause

Za nami kolejne szkolenia w tegorocznej edycji zajęć Szkoły Młodych Ratowników (SMR). W Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach zostały przeprowadzone trzygodzinne zajęcia z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia dla uczniów IV i V klasy.

Pełna ekipa wolontariuszek SMR uczestniczyła w prowadzeniu tych zajęć: a były to: Roksana Gorączko, Marysia Kaczmarczyk, Oliwia Stańczyk i Ania Ślósarz. Kolejny dzień poświęcony został dla uczniów Oddziałów Gimnazjalnych przy SP nr 2 w Myślenicach- tym razem dla dwóch klas gimnazjalnych. W prowadzeniu szkoleń uczestniczyły również wolontariuszki SMR: Agata Bajer, Roksana Gorączko oraz Marysia Kaczmarczyk.

Cieszymy się myślą, że będziemy gościć tutaj często, zdając fotorelacje z naszych kolejnych spotkań wolontaryjnych na terenie tej szkoły.  Dzięki pomocy jej uczniów (którzy stanowią duża grupę wolontariuszy Szkoły Młodych Ratowników) zostaną przeprowadzone szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy wśród  szkół z terenu powiatu myślenickiego.

Wygląda na to, że grono wolontariuszy SMR poszerzy się o kolejnych członków. Uczestnicy szkolenia byli tak zainteresowani zajęciami, że osoby nie związane dotąd
z SMR-em zdeklarowały chęć wstąpienia w szeregi tej grupy.

Zdjęcia znajdują się w naszej galerii!

OZ

Zadzwoń do nas+48 12 274 97 00
Wyślij nam wiadomość:m.bajer@myslenicki.pl
Odwiedź nasMyślenice, Reja 13