Popularne artykuły

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, jakie pojawiły się podczas Polsko - Szwajcarskiej Konferencji (zorganizowanej w dniu 6 lutego br. w ramach realizacji projektu: "Edukacja dla bezpieczeństwa w stanie zagrożenia zdrowia i życia w Kantonie du Valais  i w Powiecie Myślenickim - wymiana dobrych praktyk instytucjonalnych - samorządowych i szkolnych"), w dniu 4 marca br., w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach odbyło się pierwsze robocze spotkanie  osób, dla których temat pierwszej pomocy nie jest obojętny i dla których podniesienie efektów nauczania praktycznego pierwszej pomocy, promowania idei ratowania życia i zdrowia stanowi ważny element pracy zawodowej i wolontaryjnej.

W niedzielnym wydaniu Kroniki Krakowskiej TVP Kraków (16.03.2014 r. godz. 18.30) pojawiła się informacja o Powiatowej Szkole Młodych Ratowników (SMR) - młodzieży działającej w ramach wolontariatu w zakresie nauczania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Od realizacji pierwszego projektu Szkoły Młodych Ratowników (SMR) minęło kilka lat, w trakcie, których certyfikowani Instruktorzy Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji przekazywali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, tysiącom uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Myślenickiego.

Zadzwoń do nas+48 12 274 97 00
Wyślij nam wiadomość:m.bajer@myslenicki.pl
Odwiedź nasMyślenice, Reja 13